Biuro: ul. Kościuszki 117/2U 50-442 Wrocław. Otwarte: pn-pt 9.00-16.00 bok@rede.net.pl

Od kwietnia jesteśmy certyfikowanym instalatorem telewizji:

 

Możemy zaproponować pełną ofertę NC+ łącznie z montażem urządzeń i wykonaniem pełnej instalacji. 

Nie jesteśmy jeszcze salonem sprzedaży NC+, dlatego jeszcze przez jakiś czas będziemy przedstawiać ofertę  telefonicznie i w biurze obsługi przy ul. Anny Jasińskiej 9 we Wrocławiu.

Możemy też przyjechać do Państwa na nieruchomość i od razu sprawdzić możliwości instalacyjne, wystarczy zadzwonić do nas do biura. 

 Masz głód dobrych programów,

                        masz dość reklam i chcesz nowości

                                                              - dzwoń : 71 7237327.

Rede sp. z o.o.

Już od 10 lat zajmujemy się dostarczaniem internetu. Swoim zasięgiem obejmujemy większość powiatu Wrocławskiego, oraz kilkadziesiąt wsi i miasteczek wokół Wrocławia. Posiadamy swoje sieci światłowodowe i radiowe. Korzystamy z dostępu do Wrocławskiej sieci internetowej co w sumie z naszą siecią daje już kilkaset km światłowodów
i pokrycie zasięgiem radiowym na obszarze około 1 000 km2. W chwili obecnej nasza sieć liczy sobie ponad 1500 aktywnych użytkowników i cały czas się rozrasta.

Zapraszamy do współpracy. SPRAWDŹ nas podczas darmowego okresu próbnego. Przejrzyj ofertę na naszej stronie internetowej, zadzwoń lub napisz, koniecznie podając miejsce zamieszkania. Skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy najlepszą ofertę.
Początek strony