Biuro: ul. Kościuszki 117/2U 50-442 Wrocław. Otwarte: pn-pt 9.00-16.00 bok@rede.net.pl

Stawiamy na rozwój i stale podnosimy standard oferowanych przez nas usług, dlatego zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z marką MOICO - operatorem sieci należącej do Internet Union S.A.

W styczniu 2020 rozpoczniemy proces integracji sieci internetowej Rede z siecią światłowodów Internet Union, dzięki czemu nasi obecni klienci zyskają stabilniejsze łącze, o wyższej przepustowości. Klienci REDE, którzy korzystają z naszych usług światłowodowych będą obsługiwani przez markę MOICO, a funkcję naszego dotychczasowego Biura Obsługi Klienta przejmie BOK MOICO. Zamiana ta dotyczy usług światłowodowych świadczonych w budynkach wielorodzinnych. 

Szczegółowe informacje zostaną przekazane drogą mailową oraz pocztą od Moico (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), dlatego zachęcamy do uważnego śledzenia wiadomości w skrzynkach pocztowych. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Biurem Obsługi Klienta Moico: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 600 600 101.

Rede sp. z o.o.

Już od 10 lat zajmujemy się dostarczaniem internetu. Swoim zasięgiem obejmujemy większość powiatu Wrocławskiego, oraz kilkadziesiąt wsi i miasteczek wokół Wrocławia. Posiadamy swoje sieci światłowodowe i radiowe. Korzystamy z dostępu do Wrocławskiej sieci internetowej co w sumie z naszą siecią daje już kilkaset km światłowodów
i pokrycie zasięgiem radiowym na obszarze około 1 000 km2. W chwili obecnej nasza sieć liczy sobie ponad 1500 aktywnych użytkowników i cały czas się rozrasta.

Zapraszamy do współpracy. SPRAWDŹ nas podczas darmowego okresu próbnego. Przejrzyj ofertę na naszej stronie internetowej, zadzwoń lub napisz, koniecznie podając miejsce zamieszkania. Skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy najlepszą ofertę.
Początek strony