Biuro: ul. Kościuszki 117/2U 50-442 Wrocław. Otwarte: pn-pt 9.00-16.00 bok@rede.net.pl

FTTH komfortowy 300/300 + TV

Światłowodowy dostęp do sieci Internet w technologii FTTH (prędkość pobierania 300 Mb/s, wysyłania 300 Mb/s) w pakiecie z telewizją

Korzystając z zamieszczonego poniżej konfiguratora możesz sam skomponować usługę, która będzie najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb. Wybrać interesujące cię opcje dodatkowe, zweryfikować warunki świadczenia usługi, poprosić o radę.

Jeżeli masz jakieś pytania zawsze chętnie na nie odpowiemy, wystarczy wypełnić poniższy formularz lub po prostu do nas zadzwonić (tel. 71 723 73 27). Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferta jest przeznaczona dla klientów indywidualnych zamieszkałych w budynkach wielorodzinnych. Jeśli interesuje Cię podłączenie domku jednorodzinnego to kliknij tutaj.

Oferta wyłącznie na 24-miesiące

Podstawowy abonament: 179,10zł miesięcznie

Podstawowy abonament: 197,10zł miesięcznie
Bonus: dzierżawa dekodera STB Mag 250 za 1zł

Podstawowy abonament: 215,10zł miesięcznie
Bonus: dzierżawa dekodera STB Mag 250 za 1zł

Wysokość opłaty instalacyjnej: 1zł

* Opłata promocyjna dotyczy zobowiązania przez pierwsze 12 m-cy.

Adres instalacji

Klikniecie przycisku "złóż zamówienie" spowoduje przesłanie informacji o zamówieniu do Biura Obsługi Klienta firmy REDE Sp z o.o.

W kolejnym kroku nastąpi kontakt pracownika BOK w terminie do 1 dnia roboczego, który potwierdzi możliwość świadczenia wybranej usługi oraz zaproponuje procedurę zawarcia umowy.
Złożenie zamówienia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy przez którąkolwiek ze stron, a jedynie informacją o chęci zawarcia umowy na wybranych warunkach.

Rede sp. z o.o.

Już od 10 lat zajmujemy się dostarczaniem internetu. Swoim zasięgiem obejmujemy większość powiatu Wrocławskiego, oraz kilkadziesiąt wsi i miasteczek wokół Wrocławia. Posiadamy swoje sieci światłowodowe i radiowe. Korzystamy z dostępu do Wrocławskiej sieci internetowej co w sumie z naszą siecią daje już kilkaset km światłowodów
i pokrycie zasięgiem radiowym na obszarze około 1 000 km2. W chwili obecnej nasza sieć liczy sobie ponad 1500 aktywnych użytkowników i cały czas się rozrasta.

Zapraszamy do współpracy. SPRAWDŹ nas podczas darmowego okresu próbnego. Przejrzyj ofertę na naszej stronie internetowej, zadzwoń lub napisz, koniecznie podając miejsce zamieszkania. Skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy najlepszą ofertę.
Początek strony