Biuro: ul. A.Jasińskiej 9, 54-330 WrocławOtwarte: pn-pt 8.00-16.00bok@rede.net.pl

Za namowa naszych Abonentów, wracamy do promocji "Zakabluj sąsiada".

 

Jeśli jesteś naszym Abonentem, to śmiało zachęć swojego sąsiada lub znajomego do skorzystania z naszych usług.

Ty i "zakablowany" sąsiad otrzymacie po jednym abonamencie miesięcznym na dostęp do Internetu w obniżonej cenie tylko za 1zł.

 

Okazuje się, że są sąsiedzi którzy doradzając  jak skorzystać z naszego internetu obniżyli swoje abonamenty do 1 zł/m-c przez kilka miesięcy.

Rekordzista polecił 6 swoich sąsiadów. Tym samym obniżył swój abonament o 420zł.  :-)

 

Dziękujemy naszym Abonentom za dotychczasową owocną współpracę i zapraszamy po więcej. 

Regulamin promocji

 

Od kwietnia jesteśmy certyfikowanym instalatorem telewizji:

 

Możemy zaproponować pełną ofertę NC+ łącznie z montażem urządzeń i wykonaniem pełnej instalacji. 

Nie jesteśmy jeszcze salonem sprzedaży NC+, dlatego jeszcze przez jakiś czas będziemy przedstawiać ofertę  telefonicznie i w biurze obsługi przy ul. Anny Jasińskiej 9 we Wrocławiu.

Możemy też przyjechać do Państwa na nieruchomość i od razu sprawdzić możliwości instalacyjne, wystarczy zadzwonić do nas do biura. 

 Masz głód dobrych programów,

                        masz dość reklam i chcesz nowości

                                                              - dzwoń : 71 7237327.

Rede sp. z o.o.

Już od 10 lat zajmujemy się dostarczaniem internetu. Swoim zasięgiem obejmujemy większość powiatu Wrocławskiego, oraz kilkadziesiąt wsi i miasteczek wokół Wrocławia. Posiadamy swoje sieci światłowodowe i radiowe. Korzystamy z dostępu do Wrocławskiej sieci internetowej co w sumie z naszą siecią daje już kilkaset km światłowodów
i pokrycie zasięgiem radiowym na obszarze około 1 000 km2. W chwili obecnej nasza sieć liczy sobie ponad 1500 aktywnych użytkowników i cały czas się rozrasta.

Zapraszamy do współpracy. SPRAWDŹ nas podczas darmowego okresu próbnego. Przejrzyj ofertę na naszej stronie internetowej, zadzwoń lub napisz, koniecznie podając miejsce zamieszkania. Skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy najlepszą ofertę.
Początek strony